Vi starter nå opp konfirmantåret for de som skal konfirmeres i 2022, og i overgangsperioden vil denne sida ha informasjon til begge kullene. Grupper, konfirmasjonsdag og gudstjenestemedhjelper-listene er oppdatert og har passord som du kan få av Ragnhild ved å sende sms til 92029113. Det kan bli noen endringer i disse listene fram til vi starter opp undervisningen. Foreldreoppgavelista og kalender ligger også ute. Det er ikke alle som er satt opp som gudstjenestemedhjelper nå i høst. De øvrige blir satt opp etter jul.
Giro vil bli sendt ut senere i høst.
Ta med bibel på første gruppesamling dersom du fikk det i kirka som 6.-klassing. De som ikke har fått deler vi ut bibler til.
Konfirmantleir blir i januar/februar. Samtalegudstjenesten blir 20. mars og fasteaksjon blir 5. april. Konfirmasjonen er 7. og 8. mai 2022.
Ta kontakt ved spørsmål!
Hilsen Ragnhild